Pin It

En iyi Bedava- Programsız Youtube mp3 indirme ve çevirme siteleri 1

YouTube-mp3-çevirici-dönüştürücü-philodox.netArtık günümüzde Youtube’un (yutub) en iyi video gösterim sitesi olduğu herkes tarafından bilinmektedir. Milyarlarca insan bu harika videoları ve müzikleri durmaksızın dinleyip, izlemektedirler. Ancak bunun için tabiki de kesintisiz ve hızlı bir internet bağlantısına ihtiyacınız olacaktır. Herzaman internet bağlantısı bulmak neredeyse imkansızdır. Kaldiki çoğumuzun mp3 çaları internet bağlantılı değildir. Neredeyse hemen hemen hepimizin mp3 çaları en sevdiğimiz parçalarla playlistlerle doludur. Mp3 çalar var, internet var ise neden hemen Youtube mp3 olarak indirmiyoruz?  Hem böylelikle youtube mp3 olarak bilgisayarımıza inmiş olacak, hem de büyük dosya boyutlarından kurtulmuş olacağız. Türkçe olarak youtube mp3 dönüştürücü, youtube mp3 çevirici olarakta adlandırılan youtube mp3 converter siteleri veya programları sayesinde artık beğendiğiniz bir klibi birkaç dakika içersinde mp3 çalarınızda görebileceksiniz. Eğer kafanızdan youtube mp3 nasıl çevrilir? Youtube mp3 nereden indirilir? Veya youtube mp3’e çeviren siteler hangileridir? Soruları geçiyorsa, bu yazımızda aradığınız tüm cevaplara ulaşacaksınız demektir. Philodox.Net sizler için derinlemesine bir araştırma yaptı ve en kolay, en hızle ve tabikide bedava youtube mp3 dönüştürücü ve indirme sitelerinden oluşan bir TOP-5 listesi hazırladı. Bu arada unutmadan hatırlatmak isteriz, bu sayacağımız internet siteleri işlemlerinizi online olarak programsız çeviri yaptığı gibi, bazıları sizlere bedava youtube mp3 programı indirme olanağıda sağlamaktadırlar. Dolayısıyla hangisini tercih edeceğiniz sizlere kalmıştır. Lafız çok uzatmadan listemize bir göz atalım isterseniz.

1. Listen To Youtube Mp3 Dönüştürücü

Listemizde yer alan bu harika site yardımıyla, Youtube flash videoları mp3’e kolaylıkla ve bedava çevirebilirsiniz. Bu servis hem hızlı hem de bedavadır. Ayrıca kayıt olmanıza da gerek yoktur. Mp3 olarak download yani indirmek istediğiniz videonun URL’sini yani linkini kopyalayıp “Enter Youtube URL” denilen bölmeye yapıştırdıktan sonra “Go” butonuna basmanız kafidir. Sonrasında Youtube videosu listentoyoutube.com serverlarına doğru bir yolculuğa çıkacak, hemen sonrasında yine orada flv formatından mp3’e çevrilecek ve sizlere youtube mp3 indirme linki verilecektir. Hemen bunların ardından “Click here to get your downlaod link” butonuna tıklayarak, “Download Mp3” ibaresini görebileceksiniz. Artık mp3 sizlere bir tık kadar uzak. İnidirin ve istediğiniz yerde kullanın! Tüm bunları “%” olarakta ekranınızdan takip edebileceksiniz. Dolayısıyla herhangi bir aksaklık veya sorunda işlemi tekrar etmeniz yeterli olacaktır.

youtube-mp3-donusturucu-philodox.net

2. Dirpy Youtube mp3 Çevirici

En gelişmiş ve en yeni youtube mp3 çeviricilerinin başında gelmektedir. Sağladığı hizmetlerin içersinde youtube mp3 indirmek olsa da, ayrıca Vimeo , SoundCloud ve Dailymotion gibi çok ünlü video sitelerinin de videolarını bilgisayarınıza indirmek için Dirpy kullanılabilmektedir. Yapılacak tüm işlemler Listentoyoutube’taki ile aynıdır.

dirpy-youtube-mp3-converter-bedava-online-philodox.net

3. Xenra Free Youtube Converter

Bedava youtube mp3 converter dönüştürücüleri arasında en güçlü olanlardan bir tanesidir. Dolayısıyla Xenra Top-5 listemizdeki yerini almıştır. Hem youtube mp3 programı, hem de online mp3 çevirme hizmetleriyle güçlü bir altyapıya sahip olan siteyi herkese öneriyoruz.

xenra-youtube-mp3-çevir-flv-to-mp3-philodox.net

4. Youtube Mp3 Flv to Mp3 Programı

Kesinlikle %100 bedava servisleri ile göz dolduran bu harika youtube mp3 dönüştürme sitesi bizlere aynı zamanda video kalitesi oranı seçimi ile mp3 kalitesini ayarlama fırsatını da veriyor. Çalışma prensibi 1. Linkte anlattığımız gibidir. Tek fark burada normal ve yüksek kalite arasında seçim yapmamıza izin vermesidir. Eğer siz de hızlı ve ücretsiz online bir servis arıyorsanız, iyi bir seçim olabilir. Bu arada unutmadan hatırlatalım, eğer tarayıcı olarak Firefox veya Chrome kullanıyorsanız, indireceğiniz tarayıcı eklentileri (Addons ve Extensions) sayesinde Youtubemp3.tv sitesini ziyaret etmeden kolaylıkla youtube mp3 indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

youtube-to-mp3-online-bedava-philodox.net

5. Flv 2 Mp3 Youtube Downlaoder

Flash videolarını mp3’ çevirmek için kullanılan kayıtsız, parasız ve çok hızlı bir servis olan flv2mp3.com’u güvenle kullanabilirsiniz. Aynı işlemleri URL yardımıyla bu sitede yapabilir. Çok kısa zamanda youtube mp3’lerden oluşan arşivini hazırlayabilirsiniz.

flv-2-mp3-donusturucu-indir-philodox.net

Youtube Mp3 Dönüştürme Siteleri Hakkında Son Söz

Daha önceden de belirttiğimiz gibi bu siteler tamamen bedavadır. Kullanmak veya kullanmamak tamamen sizlere kalmıştır. Eğer aradığınız online flv dosya türü vidyoları mp3’e çevirmek ise Top-5 listemize iyice bir göz atmanızı tavsiye ederiz. Siz de hemen bu harika servislerden yararlanın. Yasal sorumlulukları tamamen sizlere ait olan bu servisleri tanıtmak bizim görevimiz, buna karar vermek ise sizin görevinizdir. Okuduğunuz bu Philodox.Net youtube mp3 hakkındaki yazısını beğendi ve diğerlerine de yararlı olabileceğini düşünüyorsanız, hiç süre kaybetmeden aşağıdaki sosyal butonlara çevrenizdekilerle paylaşabilirsiniz. Eğer sormak istediğiniz sorular veya paylaşmak istediğiniz fikirleriniz varsa, konunun altında yorumuzu bizimle paylaşabilirsiniz. Bir sonraki yazımızda görüşmek üzere…

"Ülkemizde Philodox insanlar çoğaldıkça, irdelemeyen ot gibi insanların sayısı her gün daha da azalacaktır.", veya şöyle bir örnekte güzel olabilir. "Philodox kişi herşeyi bilen değil, fikir sahibi olan ve arkasında durandır."

1 Yorum --> “En iyi Bedava- Programsız Youtube mp3 indirme ve çevirme siteleri

  1. Seçil May 29, 2013 6:21 pm

    çok iyi oldu bu, en sonunda adam gibi dinleyebilicez, oh be =)

Yorum Yaz

}

Philodox
Philodox.NET'ten Daha Fazla Yararlanabilmek ve Hızlı Yardım Alabilmek İçin LütfenKAYIT OL